Izviđači u Vrnjačkoj Banji
Društvo

Pančevački izviđači na seminaru u Vrnjačkoj Banji

Izvor: 
013info Uto, 07/12/2021 - 08:51











I pančevački izviđači učestvovali su na seminaru za mlade izviđačke vođe, koji je organizovan od strane Saveza izviđača Srbije od 3. do 5. decembra u Vrnjačkoj banji, koji je okupio više od 40 skauta iz cele Srbije.

Odred izviđača „Crne rode”, čije je sedište na Strelištu, na tom saavetovanju predstavljala je Sara Kraker, a iz starčevačkkog „Nadela” bila je prisutna Vanja Deninger.

Tema ovog skupa bila je „Javna slika izviđača vs. izviđački program”, kroz koju su učesnici naučili korisne i zanimljive stvari kroz razgovor i igru.

Jedan od zadataka bio je da učesnici pokušaju da naprave objavu za neku društvenu mrežu od slika koje su napravili u ta tri dana i prenesu pravu poruku.

Na kraju, izviđači su naučili i kako da poboljšaju rad svojih odreda dok su se zabavljali i pomagali jedni drugima.

Načelnik Saveza Marko Ivošević, inače Starčevac, bio je predavač i jedan od organizatora ovog seminara.

 

 








Marketing



Najnovije vesti