Plivaci Dinama
Sport

Plivači Dinama silni na mitingu "Karneval Pančeva" - osvojili 90 medalja

Izvor: 
013info Pon, 27/06/2022 - 21:29











Posle četiri godine, u Pančevu je, u organizaciji Plivačkog kluba Dinamo, 26. juna održan plivački miting IX Karneval Pančeva.
 
Na mitingu su učestvovala 202 plivača iz 17 klubova.
 
Za Plivački klub Dinamo nastupilo je 50 plivača, koji su ukupno osvojili 90 medalja, od kojih su 42 zlatne, 27 srebrnih i 21 bronzana.  
 
Medalje su osvojili:
 
BOKUN SARA11 godina
  • 100m kraul I mesto 
  • 100m ledjno I mesto
  • 200m mešovito II mesto
  • 200m ledjno III mesto
ČIČA NINA 11 godina
  •  400m kraul I mesto 
  • 100m prsno II mesto
  • 200m mešovito II mesto
ĆIRKOVIĆ MARTIN 14 godina
  •  100m prsno I mesto 
  • 200m prsno I mesto
  • 100m kraul II mesto
DIVLJAK DANICA 12 godina
  • 200m delfin I mesto 
  • 100m delfin II mesto
  • 200m kraul III mesto
GAVRILOVIĆ OLGA  12 godina
  • 200m prsno I mesto
  • 100m prsno II mesto
HUSARIK DAGMAR 16 godina
  • 100m kraul I mesto 
  • 200m kraul I mesto
  • 100m delfin I mesto
  • 200m mešovito I mesto
HUSARIK MARTIN  9 godina
  • 50m kraul II mesto
  • 50m ledjno II mesto
  • 50m delfin III mesto
JOCIĆ MILUTIN 9 godina
  • 50m ledjno I mesto 
  • 50m delfin I mesto
  • 50m prsno II mesto
  • 50m kraul I mesto
KONSTANTINOV DANICA  12 godina
  • 200m mešovito I mesto
  • 200m ledjno II mesto
  • 100m kraul III mesto
  • 400m kraul III mesto
KONSTANTINOV MARTA  14 godina
  • 100m prsno I mesto
  • 200m prsno I mesto
  • 200m mešovito I mesto
  • 100m kraul II mesto
LAZIĆ JELISAVETA  7 godina
  • 50m kraul I mesto
  • 50m ledjno II mesto
LUKETA DJORDJE 12 godina
  • 100m delfin III mesto 
MANDARIĆ MIHAJLO 12 godina
  •  200m prsno III mesto 
MARIN MIONA  10 godina
  • 100m ledjno II mesto
  • 200m kraul III mesto
  • 200m mešovito III mesto
MATIĆ MILA 8 godina
  • 50m prsno I mesto 
  • 50m delfin I mesto
  • 50m ledjno II mesto
MILOSAVLJEV DAMJAN 8 godina
  • 50m ledjno II mesto 
  • 50m prsno III mesto
MILTENOVIĆ STEFAN 14 godina
  • 100m kraul I mesto 
  • 200m kraul I mesto
  • 400m kraul I mesto
MILUTINOVIĆ SRNA 12 godina
  • 100m delfin I mesto 
  • 200m kraul II mesto
  • 400m kraul II mesto
MITIĆ OGNJEN 13 godina
  • 100m delfin II mesto 
  • 200m delfin II mesto
  • 200m kraul III mesto
  • 400m kraul III mesto
NADJ ANDREA 15 godina
  • 100m kraul I mesto 
  • 100m prsno I mesto
  • 200m prsno I mesto
  • 200m mešovito I mesto
NADJ VIKTOR  15 godina
  • 100m ledjno I mesto
PANTIĆ MAGDALENA 11 godina
  • 200m kraul II mesto 
  • 100m prsno III mesto
  • 200m prsno III mesto
  • 200m mešovito III mesto
PANTIĆ MILOŠ  8 godina
  • 50m kraul I mesto
  • 50m ledjno I mesto
  • 50m delfin I mesto
PERIZ KATARINA  14 godina
  • 100m ledjno II mesto
  • 100m kraul III mesto
RATKOVIĆ ANDREA  11 godina
  • 200m kraul III mesto
  • 100m delfin III mesto
SAMARDŽIJA VUK 11 godina
  •  200m kraul I mesto
  • 400m kraul I mesto
  • 100m delfin I mesto
  • 200m delfin I mesto
ŠDIKU LENA  10 godina
  • 100m kraul I mesto
  • 200m kraul II mesto
  • 400m kraul II mesto
STANČUL LAZAR  12 godina
  • 100m kraul I mesto
  • 400m kraul I mesto
  • 200m kraul II mesto
  • 200m mešovito II mesto
TINTOR MIONA 10 godina
  •  100m ledjno III mesto
VASOVIĆ NEBOJŠA  26 godina
  • 100m kraul III mesto
VELIČKOVSKI DARIJA  10 godina
  • 200m prsno II mesto
VUKOMANOVIĆ LUKA  11 godina
  • 200m ledjno III mesto
 
U štafeti 4x100m mešovito u sastavu Husarik Dagmar, Nadj Andrea, Miltenović Stefan i Ćirković Martin osvojena je zlatna medalja. 
 
Prvo mesto, takodje u štafeti 8x50m prsno u sastavu Nađ Andrea, Konstantinov Marta, Stančul Lazar, Mandarić Mihajlo, Čiča Nina, Miltenović Stefan, Husarik Dagmar i Ćirković Martin, a u istoj štafeti i drugo mesto, u sastavu  Konstantinov Danica, Divljak Danica, Gavrilović Olga, Samarđija Vuk, Luketa Djordje, Ranislavić Vida, Mitić Ognjen i Pantić Magdalena.
 
 
 







Marketing



Najnovije vesti